Zonder onze officemanagers zijn we bij Over Morgen nergens. Zij zijn de spil van onze organisatie.

Onze collega Patricia gaat met zwangerschapsverlof van maart tot en met juli. Dus we zijn op zoek naar een goede vervanger, iemand die met veel energie en financiële kennis ons uit de brand komt helpen op ons kantoor in Ede. Iemand die het leuk vindt om bij een bureau als Over Morgen het verschil te gaan maken en onderdeel wil zijn van ons team. We werken hard en we lachen hard, er zit veel positieve energie in onze club.

Even terug naar je rol. We zeggen bewust financiële kennis, want deze rol bestaat voor 90% uit financiële werkzaamheden. Passie voor cijfers is een vereiste en als je ook nog bekend bent met Exact Online dan ben je misschien wel diegene die we zoeken. De vacature staat uitgebreid beschreven op onze website, werp vooral een blik en schroom niet om met ons contact op te nemen. Wij gaan graag met je in gesprek. Of stuur deze link door naar iemand in je netwerk. Tot snel bij Over Morgen!

Gepubliceerd: 18-01-2016